PÁNSKÝ STRIPTÝZ - STRIPTÉR DANTE

STRIPTÉŘI A STRIPTÉRKY K OBJEDNÁNÍ NA PRIVÁTNÍ OSLAVY A PÁRTY, NA DISKOTÉKY, DO BARŮ A RESTAURACÍ.

LOGO DANTE jpg – kopie.jpg

Zajištění striptýzu a dalších erotických vystoupení

Vítáme vás na stránkách striptéra jménem DANTE.
Na stránkách www.dante.jex.cz máte možnost vybrat si některá jeho striptýzová vystoupení, případně striptýz od jiných striptérů, nebo strip show od krásných striptérek a tanečnic. V nabídce nechybí ani jiná erotická show, jako je například autoerotika, duo strip, lesbi show a obsluha nahoře bez..
VOLEJTE: +420 603 439 185

Menu

Pánský striptýz, duo strip show, dámský striptýz, striptéři, pánský strip, Ladies Night, striptérky, dámský strip, lesbo show, autoerotika, Ladys párty,
striptér Dante.
Kontaktujte nás na tel. 603439185
www.dante.jex.cz
PÁNSKÝ STRIPTÝZ - STRIPTÉR DANTE.
STRIPTÉŘI A STRIPTÉRKY K OBJEDNÁNÍ NA PRIVÁTNÍ OSLAVY A PÁRTY, NA DISKOTÉKY, DO BARŮ A RESTAURACÍ.
Vyberte si zde některého dalšího striptéra a zprostředkujeme vám jeho vystoupení. Pokud potřebujete i striptérku, vyberte si některou. Rádi Vám jí zajistíme.
NABÍZÍME VÁM PROFESIONÁLNÍ STRIPTÝZOVÁ VYSTOUPENÍ V DÉLCE 12-15 MIN, KTERÁ JSOU ZALOŽENA PŘEVÁŽNĚ NA SPOLUPRÁCI S PUBLIKEM, TZV. KONTAKTNÍ STRIPTÝZ. HODÍ SE PŘEDEVŠÍM NA OSLAVY NAROZENIN, ROZLUČKY SE SVOBODOU A DISKOTÉKY. MŮŽETE SI VYBRAT I Z NĚKOLIKA KOSTÝMŮ.
KOMPLETNĚ VÁM ZAJISTÍME TENTO EROTICKÝ PROGRAM:
PÁNSKÝ STRIPTÝZ , DÁMSKÝ STRIPTÝZ , LADIES PÁRTY , NOC DIVOKÝCH KOČEK , EROTIC PÁRTY , LESBI SHOW , AUTOEROTIKA , DUO STRIP SHOW , LIVE SEX SHOW , TRAVESTI SHOW , GO-GO TANEČNICE , HOSTESKY A OBSLUHY "NAHOŘE BEZ"..
Dále nabízíme zajištění i neerotického programu, jako jsou například MODELKY, DJové, KOUZELNÍCI, MODERÁTOŘI, BAVIČI, KAPELY, BARMANSKÁ SHOW atd..
Společně s Vámi vám pomůžeme se sestavením programu "na míru" pro Váš podnik a akci podle vašich požadavků..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one